Ochrana proti lidskému koronaviru

Společnost NANO CLEAN ZONE s.r.o. má novou doplňující informaci o výsledku japonského testu nanotechnologie TiZonic zaměřeného na účinnost proti lidskému koronaviru.

Vlastníme nově, podle posledních informací, jako jediní v Evropě, protokol, který osvědčuje konkrétní virucidní účinky na základě testu na „human coronavirus“, kde byla prokázána účinnost 95% již do jedné minuty a přes 99% po pěti minutách. Protokol byl vydaný 31.8.2020 laboratoří akreditovanou ministerstvem zdravotnictví Japonska.

Tato zcela nová a velmi zásadní informace pro dnešní dobu je také obsažena v PROHLÁŠENÍ O BEZPEČNOSTI VÝROBKU, který Vám při zájmu o naši službu rádi zašleme.

Ve zmíněném dokumentu jsou informace o všech zkouškách, které dle českého právního řádu, přesně potom dle zákona č.102/2001 Sb. při uvádění nového výrobku na trh, musíme mít. Protokoly o zkouškách a další informace v něm obsažené včetně již zmíněného japonského protokolu na „human coronavirus“, jsou interní záležitostí firmy a rádi Vám je v písemné podobě předložíme při osobní schůzce a nabídneme k nim odbornou konzultaci.
V případě zájmu nás kdykoli kontaktujte!