Naše služby

Nabízíme jedinečná a chytrá řešení, související s novými prvky pasivní ochrany a mající reálný vliv na dlouhodobé udržení čistoty a hygieny tam, kde žijete, pracujete a kde trávíte volný čas.

Profesionálně aplikujeme ochranný povlak fotoaktivního nano materiálu TiZonic, který má tyto účinky:
• Likviduje viry, bakterie, plísně, pachy
• Odpuzuje mastnoty a nečistoty
• Působí dlouhodobě po dobu až 2 let a je zcela ekologický
• Povrchy po aplikaci se stávají samočistícími - usnadňují čištění, úklid a sanitaci

Výsledkem je zvýšení mikrobiální čistoty na kontaktních plochách. Běžné dezinfekce a alternativní technologie se výrazně podporují v účincích. Snížením frekvence sanitačních procesů lze dosáhnout významných úspor finančních i časových.

Ochrana před infekčními nákazami

Likvidace infekčních nákaz, které jsou příčinou nemocí.

Kancelářské prostory

Aplikace technologie v kancelářských prostorách.

Automobilový průmysl

Antimikrobiální, protiinfekční ochrana interiérů vozidel.

Byty, domy, budovy a veřejné instituce

Budovy, domy, byty, chaty a venkovní posezení

Sportoviště

Venkovní i vnitřní sportovní centra.

Oblasti využití

Zdravotnická zařízení a nemocnice

Léčebná zařízení, nemocnice, ordinace praktických lékařů.

Školská zařízení

Všechny druhy školských zařízení.

Restaurační zařízení

Restaurace, bary, jídelny a další zařízení tohoto typu.

Hotely, kostely a mešity

Recepce, veřejné prostory i jednotlivé pokoje.

Veřejná doprava

Mikrobiální ochrana interiéru těchto vozidel.

Otázky & odpovědi

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Chcete se cítit v bezpečí? Doma, v práci, při sportování nebo když se bavíte s přáteli? Naše společnost NANO CLEAN ZONE s.r.o. vám toto umí poskytnout. 

Používáme produkty společnosti NanoZone®, která v oblasti ochrany zdraví působí již 6 let. Produkty mají platné hygienické a bezpečnostní certifikáty.

Hovoříme zde o materiálech, jejichž struktury se pohybují v rozměrech nanometrů – od 1 nm do 100 nm. To jsou opravdu extrémně malé rozměry.

Nanočástice nejsou jedinečné pouze díky svým rozměrům, ale především díky jejich nepřekonatelným elektrickým, tepelným, magnetickým, optickým a dalším vlastnostem.

V ČR jsme výhradní zastoupení společnosti NanoZone® pro Prahu a Středočeský kraj. Na vše jsme byli řádně proškoleni a máme také certifikáty kvality ISO viz certifikáty.

  • Plochy určené pro aplikaci jsou suché, čisté, zbaveny mastnot a nečistot. Toho lze dosáhnout běžným úklidem.
  • Pomocí speciálních postřikových technologií vytváříme na površích ploch ultra jemné ochranné povlaky fotoaktivního nano materiálu TiZonic. Pro aplikace používáme speciální postřikové pistole, které dovážíme výhradně přímo z Japonska a díky speciálně vyvinutým a vyrobeným systémům dokážeme vždy vytvořit speciální vrstvy, které vykazují požadované vlastnosti.
  • Ideální teplota, při které se služba provádí je 15-30 °C.
  • Samotná aplikace probíhá pouze s minimálním omezením provozu, závisí na velikosti a členitosti prostoru. Obvykle se jedná o desítky minut, např. prostor o rozloze 100 m2 je hotov za 20-30 minut. Před aplikací se neprovádí žádná opatření, nic se nepřikrývá, neschovává.
  • Okamžitě po aplikaci, nano krystalky titanu díky své unikátní velikosti (2-3 nm) bezpečně přilnou k povrchům a mají velký aktivní povrch. Vzhledem k velikostem nano částic titanu hovoříme o tzv. “absolutní přilnavosti” na povrchy a tyto nano částice lze odstranit pouze mechanicky – oděrem nebo silnými abrazivními vlivy.

  • Aplikace je naprosto transparentní, neprobíhají žádné nežádoucí změny na ošetřených površích, které jsou po aplikaci suché a prakticky obratem připraveny k používání.
  • Aplikace vytvářející povlak fotoaktivního nano materiálu TiZonic je aktivní až 2 roky.

Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně svátků, sobot a nedělí.